Україна, м. Одеса, ул. Велика Арнаутська, 15

Ми — Novaflon, унікальний сервіс в Україні


Заснований для вирішення проблем з антипригарними покриттями у побуті та промисловості.

 

Команда Novaflon

Наша історія


Спочатку наше підприємство було націлене на вирішення потреб побутового споживача та ресторанного бізнесу. Трохи пізніше почалося обслуговування і виробничого сектору. Розвиток сервісу дозволив продовжувати життя якісного кухонного приладдя й дорогих деталей обладнання, які нашим виробникам до недавнього часу доводилося купувати лише за кордоном!

часы

Ми робимо швидко, чітко та вчасно!
Місія компанії – поліпшення життя кожного клієнта, будь-то звичайна домогосподарка з Києва, чи головний інженер консервного заводу в Бердичеві!

Ярослав Ковальчук
Александр Неронов

Клієнти Novaflon – в першу чергу живі люди з власними потребами і бажанням зробити своє життя якісніше та комфортніше! Лише після цього вони для нас вже домогосподарки, успішні кухарі, ресторатори та головні інженери! І наш персонал кілька років день у день намагається дати їм це відчуття! »

«Ми не ідеальні, але ми пропонуємо клієнтський продукт, який ми вважаємо дуже близький до цього! Ми знаємо, що кожен хороший ресторатор в коморі у себе тримає гору старих добротних сковорідок з зіпсованим тефлоном. Ними давно не користуються, проте викинути не піднімається рука, так як вони коштували купу грошей. Ми це швиденько виправимо! »

Валентин Крижановский
Радова Виктория
Бажання клієнта - для нас не порожній звук. Ми завжди намагаємося знайти спільну мову і врахувати всі побажання замовників. Ми підберемо той продукт, який краще буде відповідати саме Вашим потребам, наприклад, якщо це поверхні для солодкої кондитерської випічки або ж поверхні для смаження в ресторані для найбільш делікатних продуктів.
Наше завдання - вчасно виконати замовлення згідно техніко-технічного завдання, наданого замовником. Будьте впевнені, звертаючись до нас ви отримаєте те фторполімерне покриття, і той результат, на який розраховували!
Валенти Щирба

Ми можемо стверджувати, що ми кращі в Україні у своїй справі тому, що:

  • Для того, щоб Ви не помітили відсутності свого інвентаря, виконання замовлень в несерійних обсягах проводиться вже
    за 2-7 робочих днів!
  • Усі роботи ми проводимо без посередників,
    на базі власного виробництва, тому користувачі наших послуг не турбуються про те, що переплатять за відновлення своїх виробів!
  • Звичайному споживачеві часом нелегко довіритися новому сервісу, тому нами було прийнято рішення надавати свої роздрібні послуги без передоплати! Ми дали можливість клієнтам упевнитися в нанесенні покриття і не хвилюватися про те, чи була виконана робота!
  • Ми вміємо не тільки відновлювати тефлонові покриття, але й наносити їх на вироби, що раніше не були антипригарними. Це дає можливість користуватися якісним посудом, який до цього сильно пригорав, або ж модернізувати обладнання на виробництві, де великі простої через його чистку.
  • Ми навчилися обробляти деталі різних геометричних форм з нержавійки, чавуну, алюмінію та інших металів!
  • Якщо Ви хоч раз зіткнулися з тим, як важко відмити від сковорідки пригорілу вечерю – можливо Ви вже зараз потенційний користувач нашої послуги!

Оцініть цю сторінку

На основі 13 відгуків. Оцінка 4.41 із 5.

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!