Україна, м. Одеса, ул. Велика Арнаутська, 15
RU UA

Нанесення та відновлення покриття на сковороді

Відновлення посуду для дому
Подряпали улюблену сковорідку?

Ми оновимо для неї тефлонове покриття!

До чаші мультиварки все налипає?

Ми легко це виправимо!

Відерце улюбленої хлібопічки вже не випускають?

Ми відновимо тефлон на Вашій

Сильний нагар?

Ми все почистимо!

Важко мити?

Все відчистити швидко і легко!

Відновлення тефлонового покриття побутового начиння


Внаслідок тривалої експлуатації посуду захисне покриття на ньому прийшло в непридатність? Готування стало не в радість через постійне прилипання їжі й утворення на поверхні сковорідок неестетичного та шкідливого для здоров'я нагару? Все частіше стали замислюватися про необхідність купівлі нового кухонного начиння? Навіщо платити більше та позбавлятися від вірних і надійних помічниць, якщо тефлонове покриття на них можна легко і просто замінити. Вартість такої послуги набагато нижча, ніж придбання нової сковороди (особливо придатної для індукційної плити) або запасних комплектуючих для побутової техніки. Тим більше що запчастини до більшості застарілих моделей знайти в продажу зараз практично нереально.


Наша компанія спеціалізується на відновленні антипригарного покриття сковорідок, чаш мультиварок, відерець хлібопічок та іншого посуду для приготування їжі всіх розмірів, конфігурацій і матеріалів виготовлення. Працюємо з чавунним, виконаним з нержавіючої сталі, алюмінію та інших сплавів начинням для кухні.


Як відбувається процес відновлення тефлонового покриття


Щоб уже в найближчому майбутньому чавунки повернули колишню привабливість і працездатність, перешліть їх якомога швидше на наше виробництво в Одесі.


Етапи заміни покриття відбуваються у нас за таким регламентом:Зверніть увагу! Приймаємо вироби у будь-якому вигляді – вам не потрібно турбуватися про попереднє очищення сковорідок від нагару і шарів сажі. Ми беремо це завдання на себе – повертаємо начинню бездоганний вигляд і відмінні антипригарні властивості. Єдина умова – перед відправленням з неї необхідно зняти вставки: дерев'яні та пластикові ручки й інше.


Чому реанімацію посуду варто довірити намСковорідки з нашим напиленням підходять до плит будь-яких різновидів, в тому числі індукційних.


Швидко, якісно і недорого оновити тефлонове покриття на посуді та побутовій техніці допоможе Novaflon. Звертайтеся!

Спасибі! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!