Україна, м. Одеса, ул. Велика Арнаутська, 15

Нанесення та відновлення покриття на сковороді

Відновлення посуду для дому
Подряпали улюблену сковорідку?

Ми оновимо для неї тефлонове покриття!

До чаші мультиварки все налипає?

Ми легко це виправимо!

Відерце улюбленої хлібопічки вже не випускають?

Ми відновимо тефлон на Вашій

Сильний нагар?

Ми все почистимо!

Важко мити?

Все відчистити швидко і легко!

 

Відновлення тефлонового покриття побутового начиння

 

Внаслідок тривалої експлуатації посуду захисне покриття на ньому прийшло в непридатність? Готування стало не в радість через постійне прилипання їжі й утворення на поверхні сковорідок неестетичного та шкідливого для здоров’я нагару? Все частіше стали замислюватися про необхідність купівлі нового кухонного начиння? Навіщо платити більше та позбавлятися від вірних і надійних помічниць, якщо тефлонове покриття на них можна легко і просто замінити. Вартість такої послуги набагато нижча, ніж придбання нової сковороди (особливо придатної для індукційної плити) або запасних комплектуючих для побутової техніки. Тим більше що запчастини до більшості застарілих моделей знайти в продажу зараз практично нереально.

 

Наша компанія спеціалізується на відновленні антипригарного покриття сковорідок, чаш мультиварок, відерець хлібопічок та іншого посуду для приготування їжі всіх розмірів, конфігурацій і матеріалів виготовлення. Працюємо з чавунним, виконаним з нержавіючої сталі, алюмінію та інших сплавів начинням для кухні.

 

 

Як відбувається процес відновлення тефлонового покриття

 

Щоб уже в найближчому майбутньому чавунки повернули колишню привабливість і працездатність, перешліть їх якомога швидше на наше виробництво в Одесі.

 

Етапи заміни покриття відбуваються у нас за таким регламентом:

 

 • За допомогою спеціальних матеріалів і абразивів проводимо професійне чищення тефлонових сковорідок від жиру та нагару, а також залишившихся захисних шарів, повністю оголюючи метал.
 • Виконуємо якісне нанесення та відновлення покриття на чашах мультиварок, відерцях хлібопічок або поверхнях будь-яких сковорідок.
 • Проводимо відповідно до затверджених технологій зміцнення нанесених шарів шляхом їх «запікання» (впливом на них високими температурами).
 • Ретельно пакуємо виконані замовлення і відправляємо клієнтам.

 

Зверніть увагу! Приймаємо вироби у будь-якому вигляді – вам не потрібно турбуватися про попереднє очищення сковорідок від нагару і шарів сажі. Ми беремо це завдання на себе – повертаємо начинню бездоганний вигляд і відмінні антипригарні властивості. Єдина умова – перед відправленням з неї необхідно зняти вставки: дерев’яні та пластикові ручки й інше.

 

 

Чому реанімацію посуду варто довірити нам

 

 • Оперативні терміни. Всі роботи по чистці посуду від нагару і відновленню антипригарного покриття сковорідок та елементів побутової кухонної техніки робимо протягом 2-5 робочих днів.
 • Ніяких обмежень за обсягами. Беремо в роботу навіть 1 сковороду або інший предмет кухонного начиння.
 • Відсутність ризику. Даємо 6-місячну гарантію, що протягом півроку посуд буде бездоганно виконувати свої функції, а напилення не відшарується і не потріскається. Оплата замовлення здійснюється після того, як ви побачите результат на власні очі – на «Новій Пошті» при отриманні.
 • Абсолютна безпека для здоров’я. Застосовуємо високоякісні матеріали європейського виробництва, що пройшли сертифікацію МОЗ для використання в харчовій промисловості.
 • Довговічність покриття. Наносимо напилення PTFE (аналог тефлону). З силіконовим покриттям ППА ми не працюємо.
 • Жодних проблем. Вам навіть не потрібно витрачати час і сили, щоб самостійно виконати попередню очистку сковороди від нагару – просто зніміть дерев’яні та пластикові елементи і перешліть її до нас в Одесу.
 • Всі регіони України. Приймаємо і відправляємо продукцію в усі міста і райцентри нашої країни, де є відділення «Нової Пошти».
 • Будь-які матеріали і форми виробів. Робимо реанімацію і чистку як тефлонових сковорідок, так і іншої кухонного начиння: чавунного, виготовленого з нержавіючої сталі, алюмінію та інших сплавів.

 

Сковорідки з нашим напиленням підходять до плит будь-яких різновидів, в тому числі індукційних.

 

Швидко, якісно і недорого оновити тефлонове покриття на посуді та побутовій техніці допоможе Novaflon. Звертайтеся!

Оцените данную страницу

На основании 12 отзывов. Оценка 4.37 из 5.

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!