Одеса, Водопровідний 3-й провулок, 9

Не поспiшайте витрачати кошти на новий професiйний посуд для свого ресторану!

Якiсну сковорідку краще вiдновити, нiж викинути!

Шеф кухар Михайло Гаспарян-Аміреджібі
Які вироби ми обробляємо?
До Вашої уваги приклади інвентаря, який можна оновлювати в Novaflon
Сковорода plate
Сковорода plate
Професійна сковорода De buyer
Наші клієнти – фанати професійного якісного посуду. Нові вироби на кухні ресторану часто виходять з ладу. Ми забезпечуємо технології професійних покриттів, стійких до стирання та з відмінними антипригарними якостями, що допомагають в рази економити бюджет, а кухарям отримувати задоволення від роботи.
Противень plate
Противень plate
Деко багетне перфороване / противень
Наші покриття з унікальними компонентами, спеціально розроблені для випічки, допоможуть уникнути нагару, рівномірно розподіляти температуру по поверхні та забезпечать ідеальний продукт в кінці робочого циклу.
Решітка plate
Решітка grill
Решітки пароконвектомату
Решітки пароконвектомату Rational часто застосовуються на харчових виробництвах. Таке обладнання дорого коштує, а покриття з часом має властивості руйнуватися. Ми чистимо нагар та надаємо професійні покриття для таких решіток, стійкі до хімії при замиванні та з відмінними антипригарними якостями.
Вафельниця hlebopech
Вафельниця hlebopech
Гонконгські вафельниці
Вафельки давно стали популярним десертом! Цукор, шоколад, згущене молоко призводять до швидкого налипання. Через це - черги, брак випічки та втрачений прибуток. Ми підберемо спеціальне покриття, що мінімізує налипання та надасть можливість працівникам вчасно видавати вашим клієнтам готовий продукт без нагару та надривів запеченого виробу!
Гриль wafell
Гриль wafell
Гриль для шаурми
Такі чавунні поверхні при щоденному застосуванні швидко вкриваються нагаром. Часто окрім налипання є іржа та проблеми з замивкою виробів. Наші покриття захистять від корозії, та допоможуть уникнути нагару на продукції.
Вафельниця plate
Вафельниця plate
Відновлення керамічних покриттів!
Наші можливості дозволяють застосовувати технології антипригарних покриттів навіть там. де покриття від виробника було «керамічним»
Млинниця plate
Млинниця plate
Панкейкниця / млинниця
З нашим професійним покриттям для кондитерської галузі млинці та панкейки в закладах рівномірно просмажуються без найменшого налипання. Спеціальні покриття для щоденного використання покращать результати Вашої кухні, зекономлять олію, та пришвидшать миття поверхні.
Сковорода ВОК plate
Сковорода ВОК grill
Наносимо покриття на сковороди Вок
Воки – чудовий вибір, коли потрібно досягнути рівномірного розподілу температури при готуванні з усіх боків. Наші технології будуть ідеальними як для тушкування так і для обсмаження продуктів, а налипання залишиться у минулому.
Пательня hlebopech
Пательня hlebopech
Професійна пательня з нержавійки
Відновлення антипригарного покриття на професійній пательні з нержавіючої сталі. Покриття полегшує готування та процес очистки сковорідки, що дуже важливо в прискореному ритмі роботи харчових закладів. Наші матеріали дозволят заощадити кошти на придбанні нових виробів. Якість покриття відповідає заводській, а в деяких випадках значно перевищує.
Чаша wafell
Чаша wafell
Професійна чаша рисоварки
Чаші поширені в мережах суші. Дуже часто рис виступає в ролі абразиву, дно чаші оголюється і починається корозія металу. Через такі пошкодження під дією пари і вологи може відбуватися пузиріння. Промислова чистка допомагає визначити ступінь придатності посудини. Нове покриття закриває раковини і захищає від подальшого руйнування.
Покриття для ресторанів
Граніт
 • Кількість шарів3-х шарове покриття
 • Товщина > 35 μm
 • Стійкість до стирання

 • Антипригарний ефект

Покриття Граніт – 3 х компонентна система, посилена всередині керамічними мікрочастинками.
Це дозволяє збільшити стійкість до стирання та підвищити витривалість покриття.

 • Унікальний дизайн та гладка поверхня.
 • Більш рівномірне розподілення температури.
 • Чудово підходить для поверхонь для смаження в кафе та домашньому використанні.
показати більше
показати більше
Платинум
 • Кількість шарів2-х шарове покриття
 • Товщина > 35 μm – 45 μm
 • Стійкість до стирання

 • Антипригарний ефект

Покриття Платинум – це технологія з унікальною фторполімерною композицією, яка має видатні антиадгезійні характеристики та найдовше зберігає антипригарні властивості серед всіх тестованих нами полімерних покриттів для використання на кухонному приладді.

 • Має глянцевий блиск та добре підходить для делікатних продуктів.
 • Чудово відштовхує воду і жир для максимально комфортного чищення.
 • Має армований перший шар покриття, щоб забезпечити хорошу стійкість при великих навантаженнях.
 • Чудово працює на поверхнях для смаження в ресторанах та кафе.
показати більше
показати більше
Покриття ПроШеф
 • Кількість шарів3-х шарове покриття
 • Товщина > 45μm – 50μm
 • Стійкість до стирання

 • Антипригарний ефект

ПроШеф – це спеціально розроблене для ресторанної галузі покриття, найбільш стійке до подряпин та поєднанує комфорт та витривалість. Технологія передбачає дуже міцний перший шар, стійкий до стирання середній шар та верхнє покриття, яке спочатку було розроблено для професійної випічки на харчових виробництвах, але успішно застосоване до кухонного приладдя і має чудові антипригарні властивості. Має характерну на дотик текстурну поверхню.

 • 3-х шарове покриття
 • Армовані перший та середній шар покриття
 • Стійкість до стирання
 • Для прфоесійних навантажень в ресторанах
 • Специфічний блакитний дизайн та текстурна поверхня
показати більше
показати більше
Покриття Про
 • Кількість шарів3
 • Товщина 45 μm – 50 μm
 • Стійкість до стирання

 • Антипригарний ефект

Покриття PRO – це індустріальне покриття професійного застосування на виробництвах харчової промисловості та при термоформувальних процесах з високими температурами (лиття пластмасс, формування резинових виробів, пресформи пінопласту). Унікальний полімер дозволяє добре відділяти продукт від форми, має підвищену стійкість до стирання та агресивної хімії завдяки непористій молекулярній структурі.

 • Відмінні антипригані властивості
 • Надзвичайна стійкість до хімікатів та агресивних миючих засобів на харчових виробництвах
 • Сертифікований для харчової та фармакологічної промисловості
 • Рекомендований для професійної випічки хлібної продукції
 • Рекомендований для застосування в пресс-формах
 • Більш стійкий до стирання, ніж інші матеріали
показати більше
показати більше

Не купуйте нове, зробіть старий інвентар ідеальним!

Ми відновимо пошкоджений тефлон або нанесемо покриття навіть на вироби, де його раніше не було
Комплектующие да нашей работы Комплектующие после обработки
Пательня з нержавійки діаметра 32 см
- частий гість на кухні ресторану. Зазвичай в закладах збираються цілі колекції таких виробів зі стертими покриттями. Економія на закупці цього інвентарю може сягати 40-60 %, що на великій кількості складе кругленьку суму. На нашому виробництві проходить чистка від залишків старого пошкодженого покриття та обробка новим матеріалом, здатним витримувати професійні навантаження.
Комплектующие да нашей работы Комплектующие после обработки
Деко для випікання багет
Спеціальні фторполімерні композиції, розроблені для випічки, дозволять зберегти антипригарний ефект та рівномірне запікання навіть на хвилястих перфорованих листах якомога довгий проміжок часу. Покриття мають визначну корозійну та хімічну стійкість, а випічка відбувається з мінімальною кількістю олії.
Комплектующие да нашей работы Комплектующие после обработки
Бельгійські вафлі
– особливий тип випічки для подачі десертів. Солодкі наповнювачі роблять випічку на таких поверхнях випробуванням. А ми допоможемо вам через нього пройти! Матеріали для кондитерської галузі надають стійкий антипригарний ефект, рівномірно розподіляють температуру, їх легко чистити, а вироби мають досконалу рівну форму без пригорання.
Комплектующие да нашей работы Комплектующие после обработки
Сковорідка ВОК
До вашої уваги приклад відновленої сковорідки Вок з покриттям для покращеної антиадгезії по спецзамовленню. При необхідності ми підберемо технологію, що якомога краще підходитиме чітко під ваші цілі, незалежно від форми та металу, з якого виготовлений виріб.
Комплектующие да нашей работы Комплектующие после обработки
Гриль
Гриль – чудовий приклад антипригарної поверхні для делікатної температурної обробки продуктів майже без олії. Овочі та м’ясо отримають гарний правильний малюнок решітки, а страва вийде справді низькокалорійною.
Комплектующие да нашей работы Комплектующие после обработки
Решітки пароконвектомату
Решітки пароконвектомату, які ми покривали для замовників, у повній мірі виконали свої антипригарні та захисні властивості. Значна економія в купівлі нових виробів робить їх використання доступнішим, а наші покриття відповідають всім заявленим заводським характеристикам.
Комплектующие да нашей работы Комплектующие после обработки
Гонконзька вафельниця
Покриття від Novaflon здатні приносити користь не лише для ресторанних сковорідок. Поверхні вафельниць з нашими технологіями дають чудові результати в закладах харчування, навіть попри високий вміст цукру в тісті та роботу з регулярним навантаженням.
Комплектующие да нашей работы Комплектующие после обработки
Чаша рисоварки
Зазвичай такі комплектуючі дуже важко підібрати для заміни. Часом їх приходиться імпортувати, аби зберегти придатність приладу до роботи. З нами потреба в цьому відпадає. Раковини та налипання рису більше не затримують процес готування, а рис легко відстає від поверхні.
Перетягніть повзунок щоб подивитися результат роботи

Покриття, які справді працюють

З технологіями NOVAFLON Ви отримуєте:
cooking
Економте кошти на закупівлі нового професійного інвентаря!
meat
Знижуйте витрати на закупівлю олії!
coating
Більше ніякого браку від налипання!
vigody
time
Швидке миття інвентаря, а значить - більше ніяких запар на мийці!
heart
Підвищення смакових якостей готових страв без нагару та надмірної кількості жирів
bar
Наші покриття легко мити, вони не вбирають жири, фарбники та запахи, отже зменшують ризик появи бактерій

Відгук Шефа Юлії Ангелової

Професійна шеф кухар, учасниця Мастер Шеф Юлія Ангелова про співпрацю з нами!

Відгук Шефа Григорія

Григорій, Шеф кухар мережі закладів City Buffet

Відгук шефа Олександра Абрамова

Олександр Абрамов, Шеф кухар, учасник Мастер Шеф, Член Асоціації Шеф Кухарів України коротко про нашу роботу

Наші клієнти

Наші роботи
Гортайте стрілочки, аби переглянути більше виробів, відновлених в Novaflon
отзыв
отзыв
отзыв
отзыв
отзыв
отзыв
отзыв
отзыв
отзыв

Увага! Вироби приймаються в чистому сухому вигляді без дерев’яних або пластикових ручок, а також інших вставок.

 

Компанія не займається відновленням металу посуду! Вироби з тонкими стінками при нагріванні можуть деформуватися!

Професійні покриття для професійного посуду!

Закупівля нового інвентарю - більше не проблема!

 

Відновлення антипригарного покриття професійного посуду

 

Зовнішній вигляд і смак страв втратили бездоганність? Приготування і подальше очищення посуду від нагару і шматочків їжі віднімають у персоналу все більше часу і сил? У підприємства збільшилися витрати на харчові масла та миючі засоби? Ймовірно, прийшов час оновити антипригарні покриття на начинні. Адже зробити це набагато простіше і менш витратно, ніж купувати нові професійні сковороди з нержавійки, сотейники, листи або дорогі побутові прилади типу бельгійських вафельниць.

 

За послугою нанесення нового тефлонового покриття на посуд і елементи професійної техніки звертайтеся в компанію Novaflon, місто Одеса!

 

Працюємо з усіма видами посуду і техніки

 

Беремо в роботу будь-які різновиди кухонного начиння:

 

 • сковороди з металевими ручками;
 • сотейники з нержавіючої сталі, алюмінію та інших сплавів;
 • чаші рисоварок;
 • вафельниці для горіхів, а також їх бельгійські і гонконгські різновиди;
 • решітки гриля та пароконвектоматов тощо.

 

Проводимо професійне оновлення антипригарних напилювань і наносимо покриття на поверхні, які раніше не тефлонувалися.

 

Оновити антипригарне покриття просто!

 

Щоб вже зовсім скоро посуд і обладнання на кухні змінилися, зробіть лише кілька простих кроків:

 

 1. Зберіть все начиння, що потребує оновлення (попередньо зніміть дерев’яні та пластмасові деталі – сковороди з металевими ручками не потребують розбирання).
 2. Переправте її до нас в Одесу за допомогою поштової служби «Нова Пошта».
 3. Зачекайте трохи (стандартно робота займає від 2 до 5 робочих днів). За цей час ми очистимо поверхні від нагару і залишків колишніх захисних шарів, проведемо професійне нанесення антипригарного покриття на гриль, сотейник, горішницю і т.ін. Ретельно їх запакуємо і відправимо назад.
 4. Отримайте повідомлення від служби доставки про прибуття замовлення і прийдіть на поштове відділення для його отримання. Перевірте якість роботи і оплатіть наші послуги. Передоплата за замовлення до 20 одиниць не потрібна.

 

Довірте оновлення посуду і професійного устаткування нам!

 

Більше 120 ресторанів і точок громадського харчування України співпрацюють з нами, тому що у нас:

 

 • Прийнятні ціни. Вартість відновлення тефлонового покриття для гриля, професійної сковороди з нержавіючої сталі і іншого якісного інвентарю вигідніше і привабливіше покупки нового обладнання.
 • Висока якість. Працюємо відповідно з запатентованими західними технологіями із застосуванням безпечних для здоров’я матеріалів виробництва ЄС (пройшли атестацію МОЗ України). Надаємо офіційні гарантії.
 • Різноманітність послуг. Беремо в роботу будь-який профпосуд і обладнання. Цікавить тефлонове покриття для гонконгських вафельниць, сотейників з нержавійки? Звертайтеся до нас!

 

Зверніть увагу! Підходить наше тефлонове покриття для плит будь-яких різновидів – сотейники і сковорідки можна використовувати на газових, електричних, індукційних поверхнях.

 

Радуйте відвідувачів бездоганними кулінарними шедеврами і отримуйте задоволення й економічну вигоду від роботи, співпрацюючи з компанією Novaflon. Ми завжди до ваших послуг – звертайтеся!

Оцените данную страницу

На основании 12 отзывов. Оценка 4.45 из 5.

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!