Одеса, Водопровідний 3-й провулок, 9

Ділимося знаннями і корисною інформацією про роботу покриттів!

Що таке антипригарні покриття?
Антипригарні покриття – спеціальні високотехнологічні Фторполімерні ПТФЕ покриття, які дозволяють їжі не пригорати до жарочної, варильних та інших металевих поверхням. «Тефлон» – узагальнений термін, що позначає різні полімерні антирпигарні покриття з різними робочими характеристиками, такими як температура, зносостійкість, відштовхування рідин і т.п.
Показати більше
Сховати
Ви відновлюєте антипригарні покриття?
Ми проводимо на спеціальному струменевому обладнанні очистку ділянки робочої поверхні, яка необхідна для роботи виробу (сковорода, чаша мультиварки, пластина гриля і т.д.) і наносимо на неї повністю новий шар антипригарного покриття товщиною не менше 20 мкм!
Показати більше
Сховати
Це безпечно для людини?
Покриття, які застосовуємо ми, вироблені в ЄС та сертифіковані МОЗ України для застосування в харчовій промисловості.
Показати більше
Сховати
Який термін експлуатації ? Чи не відпадуть вони через тиждень користування?
Дані антипригарні покриття аналогічні покриттям, які Ви можете зустріти на пательнях, грилях і чашах мультиварок, які зустрічаються на полицях магазинів. Вони мають високий ступінь адгезії (прилипання до металевої поверхні). Ми даємо гарантію 6 місяців на те, що не відбудеться відшарування покриття!
Показати більше
Сховати
На які предмети наносять антипригарні покриття?
Перш за все, це сковороди, грилі, мультиварки, вафельниці та інші поверхні, на яких потрібно, щоб не прилипали та не пригорали залишки їжі, а також інших матеріалів до поверхні. Так само вони застосовуються крім харчової промисловості в інших сферах: формувальні прес – форми і тени, лотки конвеєрних ліній, матриці для пельменів та вареників тощо.
Показати більше
Сховати
Термін виконання робіт?
Вироби від 1 до 20 шт приймаються в роботу на термін від 2 до 7 робочих днів. Виконання замовлень кількістю вище 20, обумовлюється окремо.
Показати більше
Сховати
Ви працюєте лише в Одесі?
На даний момент наше виробництво знаходиться в Одесі, але за допомогою Нової пошти ми здатні виконувати замовлення по всій Україні!
Показати більше
Сховати
Вам потрібно передавати цілу вафельницю/мультиварку/гриль чи лише робочі поверхні?
Ми приймаємо в роботу лише металеві пластини і поверхні електроприладів в уже демонтованому вигляді!
Показати більше
Сховати
Що впливає на роботу антипригарних покриттів і як продовжити їх експлуатацію?
Фторполімерні антипригарні покриття, які застосовуємо ми, мають чудові антипригарні властивості, робоча температура -195 до +260 градусів (короткочасно +315). Проте такі покриття погано переносять подряпини металевими предметами (ножі, виделки, металеві губки для миття), сильно їдкі миючі, при перегріванні втрачають свої властивості, так як при температурі вище робочої, починається процес фізичного руйнування покриття.
Показати більше
Сховати
Які види покриттів Ви застосовуєте?
Ми застосовуємо в роботі побутові покриття «Стандарт» і більш стійкі до навантажень покриття «Граніт», покриття з найкращими антипригарними якостями – «Платинум», а також покриття промислового призначення Profi® XLR.
Показати більше
Сховати
Які габарити виробів можна обробляти?
На даний момент ми здатні наносити антипригарні покриття на предмети розмірами 1000 * 1000 мм.
Показати більше
Сховати
На які метали наносяться покриття?
Ми обробляємо нержавіючу сталь, чавун, алюміній, латунь та інші метали!
Показати більше
Сховати
Чому після нанесення нового антипригарного покриття на поверхні посуду з'явилися ямки та раковини?
В процесі обробки виробів проводиться дробеструменеве очищення, в результаті якого забруднення і залишки пошкоджених тефлонових покриттів повністю видаляються з поверхні. Після очищення може бути видно маленькі раковини: це наслідки корозії «голого» металу при використанні пошкодженого старого покриття! Антипригарне покриття, яке наносимо ми, товщиною від 20 до 40 мікрон і візуально не перекриває такі дефекти, але це абсолютно не впливає на його роботу, антипригарні властивості і процес приготування!
Показати більше
Сховати
З якої причини змінився колір та відлущилося покриття зовнішньої сторони виробу?
Один з етапів нанесення новенького антипригарного покриття всередині посуду – температурна обробка деталі і в нас, і на виробництві Бергофф чи Тефаль. Такі умови передбачені технологією. Виробників посуду величезна кількість, і зовнішнє забарвлення може бути з абсолютно різних матеріалів! Вгадати, як вони відреагують на нагрів, неможливо. Іноді вони зберігають зовнішній вигляд, іноді змінюють забарвлення, іноді відлущуються. Для того, щоб виріб зберіг естетичний вигляд, рекомендуємо замовити нанесення покриття з зовнішньої сторони!
Показати більше
Сховати
Чому ви не покриваєте дно виробу з зовнішньої сторони?

Не покриваємо, тому що це контактна поверхня. З технічних причин вона повинна залишатися відкритою.

Що означають номерки на моєму посуді?

Кожен виріб, відправлене на відновлення в Novaflon, отримує свій номер при реєстрації. Це необхідно, щоб оновлений посуд повернувся точно за адресою

Показати більше
Сховати

Оцените данную страницу

На основании 12 отзывов. Оценка 4.53 из 5.

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!