Україна, м. Одеса, ул. Велика Арнаутська, 15

Нанесення тефлонового покриття на метал

Для виробництва

Шнеки для турбіни автомобілів

Нове покриття поліпшить швидкість накачування автомобільного компресора і дозволить стабільно нагнітати тиск на виході

Термозапаєчні плити для зварювання пакувальної плівки на лініях упаковки

Нове покриття дозволить плівці, не нагоряє під дією температури, поліпшить якість зварювальних швів і знизить шлюб на виробництві

Вал для намотування скотча

Наше покриття не допускає налипання клею на валу стрічки, дозволить намотувати стрічку з хорошою натяжкою і знизити витрати людино-годин на чистку

Клейова ванна для кромкобліцовочних верстатів в меблевій промисловості

Тефлон спростить очищення агрегату від налипання залишків поліуретанового клею
 

Тефлонування деталей для промислових підприємств

 

Синтетичний полімер, політетрафторетилен, відомий під абревіатурою ПТФЕ, широко застосовується не лише в харчовій промисловості (в якості універсального антипригарного покриття), але й на інших сучасних виробничих підприємствах. Пояснюється така затребуваність і популярність його численними унікальними властивостями. До них відносяться:

 

 • Антиадгезійні. При використанні фторопласта не потрібно застосовувати додаткові мастильні речовини – виключає можливість прилипання матеріалів до обладнання.
 • Антикорозійні. Має високу стійкість до жирів, вологи, ультрафіолету, а також більшості лугів і кислот. Нанесення тефлонового покриття на метал багаторазово збільшує зносостійкість деталей, дозволяє їм набагато довше зберігати відмінну працездатність.
 • Антифрикційні. Знижує коефіцієнт тертя, що дозволяє його використовувати в різних механізмах і агрегатах, де застосування натуральної мастила з яких-небудь причин неможливо.
 • Антипригарні. PTFE-покриття знижує можливість утворення нагару – забезпечує виробам бездоганний зовнішній вигляд, зменшує витрати часу та грошей на подальшу очистку обладнання. Особливо часто використовується антипригарне покриття для ливарних форм.
 • Термостійкість. Витримує перепади температур від -150 до +300 градусів Цельсія.

 

Тефлонування деталей дозволяє значно зменшити їх зношення, а також прискорити, спростити та здешевити процес будь-якого виробництва.

 

 

Сфери застосування політетрафторетилену в промисловості

 

Політетрафторетилен успішно використовують практично у всіх сферах виробництва. Ось тільки деякі з них:

 

 • Машинобудування. Завдяки відмінній стійкості до тертя і нагрівання, а також неперевершеним антикорозійним властивостям широко застосовується тефлонове покриття для поршнів, шнеків турбін авто, виготовлення сальників і підшипників, деталей моторів, роторів нагнітачів, кришок циліндрів мотоциклів та ін.
 • Хімпром. Полімерне напилення сприяє зниженню корозії поверхонь, тому їм покривають лабораторний посуд, трубки для хроматографов.
 • Меблеве виробництво. Високі антиадгезійні здатності PTFE дозволяють легко очищати обладнання від залишків матеріалу, тому тефлоном покривають клейові ванни для крайколичкувальних верстатів та ін.
 • Пакувальне виробництво. Покриття наноситься на термозапаєчні плити, термоножі, що забезпечує бездоганний вигляд готової продукції і знижує ймовірність налипання пакувальних матеріалів на обладнання.

 

Полімером обробляються прес-форми для створення різноманітних виробів з спіненої гуми, термопластмаси, а також воскоплави, прокаточні та поліграфічні вали, ножі дискові для гільйотини і ін.

 

При зносі покриття і втраті дорогими деталями первинних властивостей і зовнішнього вигляду тепер немає необхідності їх змінювати на нові. Набагато дешевше зробити на них заміну тефлонового покриття. В Україні відновленням захисних полімерних покриттів професійно займається наша компанія.

 

 

Замовляйте тефлонування деталей для обладнання в Novaflon!

 

При співпраці з нами ви отримуєте наступні переваги:

 

 • Економію часу та грошей. Виробляємо роботу точно в термін (протягом 2-5 робочих днів в залежності від розмірів і первісного вигляду пристроїв, що потребують відновлення) і за цілком прийнятною вартістю – наші ціни одні з найвигідніших в Україні.
 • Якісний довговічний результат. Беремося навіть за найскладніші завдання – повертаємо до повноцінного життя деталі будь-якого віку, конфігурації і зовнішнього вигляду, наносимо напилення на будь-які металеві поверхні (навіть якщо раніше вони не тефлонувалися). На всі роботи даємо офіційні гарантії.
 • Уважне обслуговування. Наші співробітники нададуть розгорнуті відповідь на всі питання, що вас цікавлять, проконсультують з усіх видів пропонованих покриттів і запропонують оптимальні за ціною і якістю.

 

Здійснити замовлення просто! Для цього потрібно зробити всього кілька кроків:

 

 1. Переправте нам деталі по «Новій Пошті» в Одесу.
 2. Зачекайте кілька днів (за цей час ми проведемо очищення поверхонь від нагару і залишків колишніх покриттів, нанесемо вибране вами напилення на обладнання, закріпимо його в термопечі, ретельно запакуємо готове замовлення і відправимо його до вашого міста).
 3. Отримайте повідомлення від поштової служби про прибуття посилки, прийдіть на поштове відділення, отримаєте замовлення, переконайтеся в його бездоганній якості і проведіть оплату.

 

Зверніть увагу! Ми не беремо передоплату – ви можете сплатити замовлення при його отриманні.

 

Збільшуйте прибуток підприємств за рахунок своєчасної модернізації виробництва. І ми, компанія Novaflon, допоможемо вам в цьому – звертайтеся!

Оцените данную страницу

На основании 12 отзывов. Оценка 4.45 из 5.

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!