Одесса, Водопроводный 3-й переулок, 9

картинка_блога

РТFЕ, PFA, FEP полімери в антипригарних покриттях

Існує три основних полімери, які застосовуються для антипригарних покриттів:

1. Покриття РТFЕ

Покриття РТFЕ (політетрафторетилен) у нас застосовуються на водній основі, завдяки видатним антипригарним властивостям і посиленню керамічними елементами, мають хорошу зносостійкість. За рахунок таких включень кінцева плівка пориста на відміну від FЕР і РFА, тому менш стійка до хімічно агресивного середовища. Кінцеві продукти можна легко мити протягом тривалого часу.Одне з найпопулярніших застосувань покриттів з РТFЕ-це антипригарні покриття посуду і поверхонь для харчової промисловості.

Термостійкість до 260 °C.

Застосовується для домашнього і комерційного посуду, на деталях пакувального обладнання.

2. Покриття РFА

Покриття з перфторалкоксі РFА, також як і FЕР, розтікаються під час запікання, утворюючи непористі плівки. Але мають більш високі температури безперервного використання до 230 °C, високу діелектричну міцність і вважаються більш міцними, ніж РТFЕ або FЕР. Завдяки своїй хімічній стійкості РFА можуть застосовуватись в насосах, резервуарах, клапанах і посудинах, що використовуються в хімічній та обробній промисловості. Їх антипригарні властивості і стійкість до корозії незамінні для промислових форм випічки хліба.

3. Покриття FЕР

Покриття FЕР (фторований сополімер етилену і пропилену) мають найнижчий коефіцієнт тертя серед всіх сополімерів, тому їх антиадгезійні властивості найкращі. Під час запікання вони плавляться і розтікаються, утворюють гладкі непористі з'єднання, що робить їх дуже хімічно стійкими, а також мають високу діелектричну міцність. Ці покриття хімічно інертні по відношенню до більшості хімікатів та розчинників, за винятком дуже сильних лужних розчинів і фтору при підвищених температурах.

FЕР можуть витримати максимальну температуру використання 205°C або 400°F, що нижче, ніж у РТFЕ і РFА, але антиадгезійні властивості роблять їх незамінними для обробки прес-форм від гуми та поліуретану, а версія з FDА прекрасно підходить для кондитерських продуктів з високим вмістом цукру.

Ми підберемо для вас найкраще рішення!

З повагою, Novaflon!

Спасибо! Ваша заявка принята.

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

Thank you! Your application has been accepted.

We will contact you soon!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!