Одесса, Водопроводный 3-й переулок, 9

картинка_блога

Чи можна відновити тефлон своїми руками

Зручний та практичний посуд зі спеціальним тефлоновим напиленням користується особливою любов’ю і повагою як численних домогосподарок, так і професійних кухарів. Таке зручне приладдя має відмінні антипригарні властивості, дозволяє готувати практично без застосування олії, дуже легко й просто миється, забезпечує ідеальний вигляд і смак приготованих страв. Але, на жаль, воно досить недовговічне.

Внаслідок тривалої або неправильної експлуатації посуду шар нанесеного на її поверхню захисного полімеру поступово стирається та облазить, покривається подряпинами і сколами. Подібні пошкодження призводять до того, що їжа в процесі приготування починає постійно пригорати і прилипати до стінок та дна, а в стравах неминуче з’являється додаткова стороння “приправа” – шкідливий для травлення нагар

Пошкоджене напилення робить подальше використання кухонного приладдя неможливим. Його необхідно в терміновому порядку замінити або реанімувати, повторно застосувавши новий шар тефлону.

Професійний ремонт тефлонового покриття дарує посуду повноцінне друге життя та обходиться набагато дешевше придбання кухонної обновки.

Чи можливо відновити тефлонове покриття в домашніх умовах

Самостійно реанімувати втрачену цілісність та антипригарні властивості покриття звичайному користувачеві не вдасться. Процес нанесення тефлону на метал - складне завдання, що вимагає від виконавця наявності особливих знань і умінь, а також спеціального професійного обладнання, використання якого в домашніх умовах не можна повторити. Особливості процесу відновлення тефлонового шару в компанії Novaflon:
  • Проводиться професійне очищення поверхонь від скупчення нагару та старого шару пошкодженої захисної «шуби» з використанням спеціальних інструментів і абразивів, повністю оголюючи метал.
  • Наносяться покриття популярних європейських брендів Whitford, Greblon, Dupon або Tefal кількома професійними способами із застосуванням високоякісних матеріалів, вироблених на території ЄС (в Україні їх придбати неможливо). Вони абсолютно нешкідливі для організму людини, не вступають в контакт з їжею, мають високі антипригарні властивості.
  • Суворо дотримуються технології, що гарантують високоякісний результат - в процесі роботи проводиться високотемпературний вплив в межах 500 градусів Цельсія.
Забезпечити такі технологічні умови в стандартній домашній обстановці неможливо.

Чи можна використовувати посуд після видалення з нього тефлону

З метою економії Ви вирішили спробувати самостійно зняти тефлонове покриття, яке прийшло в непридатність, щоб використовувати сковороду надалі, як звичайний посуд для смаження? Найімовірніше, з такої сміливої ідеї нічого путнього не вийде. І ось чому. По-перше, якісно очистити нагар і залишки напилення без спеціального досвіду і обладнання - це досить складна, кропітка та брудна робота. У домашніх умовах можна скористатися болгаркою з насадкою, до якої прикріплена наждачка, або спеціальною металевою щіткою. Також варто не забути запастися для експериментів захисними окулярами та респіратором. Адже клуби пилу і шматочки від металевої щітки будуть в процесі чистки неминуче розлітатися в повітрі, намагаючись потрапити "майстру" в легені, очі, тіло і покриваючи коричнево-рудою ковдрою його шкіру, одяг, а також весь навколишній простір на кілька метрів в окрузі . По-друге, як би жорстко ви не терли і не полірували, начисто прибрати таким кустарним способом старе напилення навряд чи вдасться - його мікроскопічні залишки все одно залишаться на стінках та дні. По-третє, далеко не завжди метал, що знаходиться під такою захисною шубою, призначений для безпосереднього контакту з харчовими кислотами. Настільки тісна "дружба" може зовсім незабаром призвести до того, що оголений посуд покриється іржею чи раковинками і буде згодом непридатний для приготування їжі. До того ж процес смаження на таких сковородах та формах буде пов'язаний з такими труднощами:
  • Використанням зайвої кількості жиру, що призведе до погіршення смаку готових страв і подальшим проблемам зі здоров'ям (підвищення рівня холестерину в крові).
  • Пригоранням страв і утворенням нагару - пригорілі частинки будуть псувати смак їжі і несприятливим чином впливати на роботу травного тракту домочадців.
  • Тривалим і важким миттям - утворені пригорілі нарости потрібно буде кожен раз попередньо надовго замочувати, а потім жорстко відтирати металевими йоржиками із застосуванням різноманітної хімії.
Як бачите, така необдумана економія ні до чого доброго не призведе, крім гарантованої втрати часу, сил і здоров'я, а також неминучого псування дорогого кухонного приладдя. Довірте відновлення його зовнішнього вигляду і колишніх антипригарних властивостей фахівцям, і воно ще довгі роки буде вас радувати своєю бездоганною службою та смачними стравами!

Спасибо! Ваша заявка принята.

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

Thank you! Your application has been accepted.

We will contact you soon!

Дякую! Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з Вами в найближчий час!